- OSRAM

Цена
€0 27 / 0 53 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Интериорно осветление |
| Тип крушка | Нажежаема |
| Мощност (W) | 10 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 100 lm |
| Цветна температура (K) | 2700 K |
| Цокъл | BA15S |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 1000 h |
| Тип монтаж | BA15S |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Osram N245 R10W 12V BA15S Автомобилна крушка – Без опаковка
Осветете интериора или табелата на автомобила си с крушката Osram N245 R10W. Тази 12V, 10W крушка с нажежаема жичка от надеждната серия Neolux осигурява постоянна яркост и дълъг живот. С цокъл BA15S тя е лесна за монтаж и пасва на множество стандартни приложения.
Ключови Предимства
- Високо качество – Произведена от Osram, световен лидер в автомобилното осветление, гарантираща надеждност и издръжливост.
- Стандартен цокъл – BA15S (единичен байонетен контакт) за лесна подмяна.
- Универсална употреба – Подходяща за интериорно осветление, осветление на регистрационен номер, странични габарити и други.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | N245 / R10W |
| Мощност | 10 W |
| Напрежение | 12 V |
| Цокъл | BA15S |
| Тип крушка | Нажежаема |
| Цвят на светлината | Бяла |
| E-mark одобрение | Да |
| Серия | Neolux |
Какво има в кутията
- 1 x Osram N245 R10W крушка (без опаковка)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




